Oriola Marashit i vizatohet gjoksi në bluzën transparente – Shqip

by admin
Spread the love

22:52 | 5 Tetor 2021

Fotot: Instagram

Oriola Marashi padyshim që është njëra nga modelet më seksi shqiptare.

Këtë e dëshmon bukuria dhe linjat trupore që posedon të cilat i ekspozon pa hezituar fare, shkruan lajmi.net.

Oriola është mjaft e ndjekur në instagram aty ku edhe poston shumë foto e video të ndryshme duke mos munguar as ato më provokueset.

Edhe në rastin e fundit foton të cilën e ka publikuar sonte teksa ndodhet në veturë ajo nuk shpëtoi pa vëmendjen e ndjekësve të cilët nuk i kursyen komplimentet.

Oriola u shfaq veshur me një bluzë transparente ngjyrë vishnje në të cilën iu vizatu gjoksi i formësuar e gjigant./Shqip/

Lajme interesante

You may also like