“Nuk qenka gjë ky bari”, del videoja e Ilir Metës që po thyen rrjetin (VIDEO)

by admin
Spread the love

Presidenti Ilir Meta duket se i trembet shpalljes “non grata” nga amerikanët. Në maj të vitit që shkoi ish-kryeministri Sali Berisha dhe familja e tij u shpallën të padëshiruar nga Departamenti Amerikan i Shtetit, ndërkohë që së fundmi në korridoret e politikës ka zëra se edhe presidentin Meta e pret fati i ish-liderit demokrat.

Dje në intervistë me Erla Mëhillin u vunë re sjellje të çuditshme të Ilir Metës.

Nga sulmet e ashpra duke u shfaqur i revoltuar deri dek shpërthimi në të qeshura. Këto reagime nuk kanë kaluar pa u vënë re nga rrjeti. Faqet e memeve i kanë bërë gati materialet për presidentin.

Lexo lajme interesante

You may also like