Modelja shqiptare ‘çmend’ tifozët në stadiumin ‘Air Albania’

by admin
Spread the love

Xhuliana Nura po merr vëmendje me çdo paraqitje pas daljes nga ‘BBVK’. Falë energjisë dhe pozitivitetit ka arritur të bëj një numër të madh fansash për vete Edhe natën e mbrëmshme u kujdes që të ‘çmend’ të gjithë të pranishmit në stadiumin ‘Air Albania Stadium’. E veshur me pantallona të ngushta mbas trupit dhe me një bluzë me simbolet e flamurit shqiptar, ,ndërsa vendosi edhe flamurin kuq e zi duke u shprehur krenare që është shqiptare. Me plis drejt Berlinit, sepse ty atdhe kem borxh jetën”, ishte përshkrimi i fotografive

The post Modelja shqiptare ‘çmend’ tifozët në stadiumin ‘Air Albania’ appeared first on NTV.

You may also like