“Miss Instagrami”, këto janë artistet më të ndjekura në rrjetet sociale

by admin
Spread the love
728x90px

Artistët shqiptar janë shumë aktiv në rrjetet sociale, duke përfshirë edhe Instagramin i cili përdorët në një masë shumë të madhe.

Shumë nga figurat publike e shfrytëzojnë këtë rrjet social për të ndarë me ndjekësit e tyre imazhe të shumta nga përditshmëria dhe të rejat e fundit sa ju përket projekteve muzikore.

Dy artistet më të ndjekura në Instagram janë Enca Haxhia dhe Dhurata Dora të cilat numërojn 2.3 milionë ndjekës.

Të dyja janë vazhdimisht aktive duke publikuar foto e video nga më të ndryshmet.

Moderatorja shqiptare, Luana Vjolla, tani numëron 2 milionë ndjekës në Instagram dhe për këtë ka reaguar vet ajo duke u shprehur falënderues për kaq shumë fansa që e rrethojnë.

bekimcair

1.8 milionë ndjekës ka arritur të ketë edhe Kida e cila me hitet e bëra së fundi është kthyer në qendër të vëmendjes tek të gjithë fansat dhe mediet rozë.

Hitet e shumta dhe afërsia që ka me ndjekësit e saj bëri që Xhensila Myrtezaj të numëroj 1.7 milionë ndjekës në rrjetet sociale.


ash-ads

Lajme interesante

You may also like