Melinda shfaqet provokuese në paraqitjen e radhës

by admin
Spread the love

Melinda është kthyer në një prej artisteve shqiptare më të pëlqyera dhe më të komentuara aktualisht.

Ajo është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku vetëm në Instagram numëron mbi 1.1 milion ndjekës, e të cilët i mban aktiv me postime të shumta, shpesh herë provokuese që nuk kalojnë pa vëmendje.

Reperja e njohur e cila pak ditë më parë solli projekti e ri muzikor “Melodia”, edhe së fundi ka bërë një tjetër paraqitje që mori gjithë vëmendjen dhe u shfaq tejet tërheqëse.

Melinda ka realizuar një video të re në rrjetin social TikTok, ku shihet teksa vallëzon nën ritmin e këngës së saj të fundit “Melodia”, ndërsa nuk mungojnë lëvizjet provokuese.

E veshur në të zeza, me një bluzë të shkurtër që vinte në pah belin e saj të hollë dhe pantallona lëkure, repreja dukej joshëse dhe plotë energji.


Lajme interesante

You may also like