“Më vjen inat që hëngra groshë dhe nuk p*rdha”/ Juli i habit të gjithë

by admin
Spread the love

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda prej disa ditësh është bërë pjesë e “Big Brother VIP”, në garën për të fituar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Së fundmi Juli teksa po bisedonte me banorët tha që është shumë i habitur që ka ngrënë fasule dhe akoma nuk ka pjerdhë, ndërsa një ndër banorët tha që gjithë natën atë punë ka bërë.

Pjesë nga biseda

Banorja: Gjithë natën ke pjerdhë.

Juli: E dëgjove?

Banorja: Po!

Juli: Të pëlqeu?

Banorja: Jo (qesh)

Juli: Si qifteli është pordha ime.

 

    

The post “Më vjen inat që hëngra groshë dhe nuk p*rdha”/ Juli i habit të gjithë appeared first on NTV.

You may also like