Më në fund Beniada surprizohet nga nëna dhe vëllai i saj – Shqip

by admin
Spread the love

23:02 | 14 Dhjetor 2021

Sonte i erdhi radha Benaidës për surprizën e saj.

Pas historisë së saj të trishtë rreth sëmundjes ajo u surprizua, shkruan lajmi.net.

Asaj iu kumtua se ata nuk kanë mundur të udhëtojnë por se nëna e saj ka një video surprizë për të. Beniada si gjithmonë shumë pozitive u kënaq nga ajo surprizë.

Por pas kësaj ajo u suprizua edhe më shumë kur ata hynë nga oborri.

Ishte pikërisht nëna dhe vëllai i saj ata të cilët i erdhën për surprizë asaj.

Sigurisht ajo u befasua shumë dhe u shpreh se nuk e priste sepse ishte shumë e pamundur që ata të udhëtojnë./Shqip/

You may also like