Luizi është idiot, nuk qan se është kafshë. Unë do i bëj namin atij

by admin
Spread the love

Dalja e Kiarës nga shtëpia e Big Brother VIP gjatë spektaklit të së shtunës e ka mërzitur shumë këngëtarin Luiz Ejlli, i cili ka vendosur që të gjithë inatin e largimit të saj t’ia nxjerrë aktores Olta Gixhari.

Që prej së shtunës, ai ka zgjedhur mos t’i flasë aktores, duke e injoruar totalisht. Kjo gjë e ka mërzitur shumë Oltën, e cila madje dhe ka qarë. Ndërsa ishte duke folur me Dean, ajo filloi ta shante Luizin, ndërsa tha se mes tyre tashmë do të ketë vetëm lu.ftë.

“Ka qarë? Pse? Nuk qan ai është kafshë. Po mua ça ka që s’më flet? Okay, do lu.ftë ai, lu.ftë do i jap dhe unë. Ja tregoj unë atij. Idioti. Është idiot moj, merret me mua. Unë jam në finale ai merret me mua.

Është idiot. Në vend që të kalojmë mirë… E bëri që të më ngrejë nervat mua. Është shumë idiot. E di sa jam mërzitur? Po unë do i bëj namin sot”- u shpreh Olta.

You may also like