LIVE LIGA E KAMPIONEVE/ Nisin ndeshjet e para, Arsenali në fushë në grupin ku luhet për… Ligën e Europës

by admin
Spread the love

Ndeshjet e sotme në Ligën e Kampioneve nisin me dy sfida të Grupit B, i cili është i pari që mbyll plotësisht fazën në grupe me ndeshjet e gjashta.

PSV pret Arsenalin në fushën e vet, në një ndeshje për statistikë, pasi tashëm është përcaktuar që anglezët do të jenë të parët në grup dhe holandezët të dytët.

Ndërkohë, sfida tjetër është më interesante pasi Lens pret Seviljen me avantazhin e tre pikëve. Spanjollëve u duhet një fitore për të arritur e kaluar falë ndeshjeve direkte skuadrën franceze, në luftën për një vend në Ligën e Europës.

REZULTATET LIVE

PSV-ARSENAL 0-0

LENS-SEVILJA 0-0

FORMACIONET ZYRTARE

PSV-ARSENAL

sdadssdasdasdasdasda

LENS-SEVILJA

sdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdf

 

PANORAMASPORT.AL

You may also like