LIVE GRUPI D/ Inzagi mban në stol Asllanin, Interi kërkon vendin e parë në grup! Ja rezultatet dhe golat në kohë reale

by admin
Spread the love

Interi luan sot në “San Siro” një ndeshje shumë të rëndësishme për vijimësinë në Ligën e Kampioneve. Zikaltërve u duhet medoemos një fitore ndaj Real Sociedad në përballjen e Grupit D.

Dy ekipet ndajnë vendin e parë. por kush del në krye pas ndeshjeve të sotme, do të shmangë kundërshtarë mjaft të rrezikshëm në shortin e turit tjetër, pasi pjesa më e madhe e ekipeve pretendente janë në vendin e parë në grup.

Edhe sfida tjetër mes Salcburgut dhe Benfikës ka po aq rëndësi, pasi do të jetë ajo që do të përcaktojë se cila nga këto dy skuadra shkon në Ligën e Europës.

REZULTATET LIVE: 

SALCBURG-BENFIKA 0-0

INTER – REAL SOCIEDAD 0-0

KOMENTI LIVE:

10′ Minuta të qeta, pa raste flagrante në portat respektive. Edhe pse zikaltërit e Inzagit shfaqen më kërkues, mungojnë gjuajtjet në kuadrat.

1′ Starton sfida!

FORMACIONET ZYRTARE

INTER-REAL SOCIEDAD

dfgdfggdddgdgdgdfgfdg

SALCBURG-BENFIKA

sadsadsasdsadsadsadsad

PANORAMASPORT.AL

You may also like