Le të vazhdojë lojën e saj

by admin
Spread the love

Meridiani është shprehur i zhgënjyer nga mikpritja që Arjola i ka bërë atij teksa nisi eksperiencën brenda “Big Brother Vip”. Ai ka treguar se ata njiheshin prej jashtë dhe ai mendonte se marrëdhënia e tyre në shtëpi do të ishte disi ndryshe.

“Mendova që do më priste mirë kur erdha meqë e njihja. Por meqë nuk ndodhi ashtu, ajo le të vazhdojë lojën. Ti e ke parë sesi i kam unë marrëdhëniet me të”,- tha ai në një diskutim me Antonelën.

Gjithashtu ata komentuan edhe procesin e nominimit duke thënë: Unë nuk dua të shpëtohem nga asnjë pasi e di që do ma përmendin, më mirë të eci me këmbët e mia.

Këtë javë në televotim janë Antonela dhe Dj DAGZ, ku publiku do të votojë për më të preferuarin prej tyre.


Lexo lajme interesante

You may also like