Lapo Elkann shënjestron Allegrin: Nuk jemi të gëzuar

by admin
Spread the love

Max Allegri ka përfunduar nën shënjestrën e Lapo Elkann pas barazimit zhgënjyes përballë Bolognas ditën e djeshme në Serie A.

Pinjolli i familjes Agnelli dhe njëkohësisht një tifoz i çmendur i Juventusit ka shprehur pakënaqësinë e tij për fitoren e munguar:

“Jemi pak të gëzuar!!! Allegri… ”, ka shkruar në Twitter, duke bërë një lojë fjalësh që shpreh humorin e shumë tifozëve bardhezi.

Pas rikthimit të tij tekniku nuk ka bindur në pankinën e Juventusit, madje ka arritur rezultate më të këqija se Pirlo. / Oversport.tv

Lexo lajme interesante

You may also like