Kylie Jenner duke pritur Babagjyshin me një veshje të pazakontë

by admin
Spread the love

Kylie Jenner është një nga sipërmarrëset e reja më të pasura në Amerikë, ajo ka arritur të ndërtojë një perandori të vërtetë që mban emrin e saj dhe nuk është për t’u habitur që ajo arrin të shkaktojë sensacion me çdo postim social.

Tani ajo po përgatitet për Krishtlindje dhe pasi ka treguar pemën e madhe të vendosur në hyrje të vilës së saj, është nisur për një pushim të shkurtër skish, më saktë në Aspen.

Mes skive në lartësi të mëdha dhe ditëve relaksuese në spa, ajo shfrytëzoi rastin për të treguar një pamje vërtet të pazakontë të Krishtlindjeve.

Periudha e festave të Krishtlindjeve ka filluar dhe bashkë me të erdhën pamjet e shkëlqyeshme me kristale, teminat dhe detajet e bizhuterive. Kylie Jenner megjithatë ka arritur t’i befasojë të gjithë duke treguar shpirtin e saj “rebel”.

Asnjë bizhuteri për të, me pushime në Aspen preferoi diçka më të pazakontë. Me moton “Waiting for Santa Claus”, ajo u shfaq e shtrirë në shtrat me një fustan nga koka te këmbët shumëngjyrësh.

Është një model i rehatshëm në nuancat portokalli, jeshile ulliri, të verdhë fluoreshente dhe blu elektrike, ka mëngë të gjata dhe një kapuç origjinal që i mbulon si kokën ashtu edhe pjesën më të madhe të fytyrës (duke lënë vetëm sytë zbuluar. Është pjesë e koleksionit Y/Project Vjeshtë/Dimër 2022-23.

Do të ndodhë sepse me pushime ndjen nevojën e anonimitetit apo thjesht synonte të ndiqte një nga tendencat më të njohura të kohëve të fundit, por e sigurta është se Kylie Jenner donte të mbulonte fytyrën me një balluke.

Sigurisht, duke pasur një nga siluetat dhe pamjet më të njohura në botë, praktikisht është e pamundur të mos e identifikosh në pak çaste, por duket qartë se zgjedhja e saj stilistike nuk mund të kalonte pa u vënë re.

Mos ka dashur të imitojë motrën Kim, e cila në Met Gala 2021 bëri bujë me një fustan të zi që i mbulonte plotësisht trupin dhe fytyrën? E vetmja gjë e sigurt është se ai po e pret Babagjyshin me stil.

Lexo lajme interesante

You may also like