Kuvendi i Kosovës: Sot votohet Rezoluta kundër rritjes së faturave të tatimit në pronë

by admin
Spread the love

Kuvendi i Kosovës sot do të mbajë seancën e radhës.

Në këtë seancë do të jenë 13 pika në rendin e ditës, votimi i Rezolutës kundër rritjes së faturave të tatimit në pronë.

Po ashtu gjatë kësaj seance do të bëhet edhe shqyrtimi i Raportit të Komisionit Hetimor lidhur me menaxhimin e krizës energjetike nga Qeveria, si dhe  ratifikimi i disa marrëveshjeve, njofton Klankosova.tv

Seanca pritet të nis në ora 10:00/Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

You may also like