Klajdi Haruni nuk fshihet më, publikon foto me të dashurën nga pushimet (FOTO)

by admin
Spread the love

Ai është një nga artistët më të dashur shqiptarë. Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur dhe shumë të pëlqyer shqiptar, Klajdi Haruni, i cili edhe pse është shumë aktiv në muzikë, me koncerte të shumta, nuk është edhe aq shumë kur bëhet fjalë për jetën e tij private.

Këngëtari ka vendosur që atë ta mbajë gjithnjë e më shumë larg vëmendjes mediatike jetën e tij personale. Në profilin e tij në Instagram mund të shohim shumë gjëra nga jeta e tij profesionale e shoqërore, përveç jetës së tij private.

Mirëpo, së fundmi, artisti i dashur i “Threedots” ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi nga pushimet në ishujt Tropikale. Ai ka publikuar “dorën” e të partneres së tij, shoqëruar me një zemër.

Edhe pse ka zbuluar kaq pak, mjafton për të treguar që Klajdi nuk është i lirë dhe se është në një marrëdhënie dashurie. I lumtur dhe me pushime.

You may also like