Kiara tregon momentin emocionues, bebushja i shkelmon barkun (VIDEO)

by admin
Spread the love

Moderatorja dhe ish-banorja e “BBV3”, Kiara Tito ka treguar para pak kohësh se do të bëhet mama e një vajze. Moderatorja festoi ditën e djeshme ditëlindjen ku mbushi 28-vjeçe. Ndërsa ditën e sotme ajo ka publikuar një video të barkut të saj në pritje të ëmbël.

Në video shfaqet barku i saj duke u shkelmuar nga foshnja e saj që mesa duket po e pëlqen shumë këngën që Kiara po dëgjon në shtëpi. Bëhet fjalë për këngën “People” nga këngëtarja Libianca. Mesa duket vogëlushja që nuk ka ardhur akoma në jetë do t’i ngjajë Luizit përsa i përket muzikës.

The post Kiara tregon momentin emocionues, bebushja i shkelmon barkun (VIDEO) appeared first on NTV.

You may also like