Kendall Jenner tregon figurën elegante ndërsa riparon Ferrarin e saj në rrugë – Shqip

by admin
Spread the love

23:42 | 3 Shkurt 2022

© Vasques-Max Lopes/BACKGRID

Ajo është e njohur në mbarë botën si supermodele.

Kendall Jenner shfaqi figurën e saj të bujshme në një ansambël të pajisur kur u pa në Los Angeles këtë javë, transmeton lajmi.net.

Modelja 26-vjeçare u pa duke qëndruar larg nga Ferrari i saj i zi, i cili me sa duket kishte disa probleme me gomat.

Për fat të mirë, ajo mundi të merrte ndihmë nga një zotëri, i cili mund të dallohej duke u ulur për të shqyrtuar situatën.

Vetë Kendall, një modele e gjatë që ndjek hapat e babait të saj Caitlyn Jenner, preu një figurë elegante në daljen e saj të fundit.

Ajo kishte veshur një bluzë të bardhë të zhytur, e cila mezi lë të kuptohet për mesin e saj të tonifikuar për t’u patur zili, ndërsa ajo bënte rrugën nëpër qytet.

Pjesa e sipërme u përplas me pantallonat e saj të zeza me bel të lartë, të cilat përforconin ndikimin e këpucëve të pamjes njëngjyrëshe.

Duke shmangur të ftohtin e dimrit me një xhaketë të gjerë, ajo u balancua me mjeshtëri me një palë taka lëkure të zeza me shkëlqim.

Kendall e mbrojti fytyrën me një palë syze të hijshme dhe e mbajti maskën e saj blu jashtë, ndërsa godiste trotuarin.

Duke i lënë flokët të errëta të fluturojnë të lira në erë, motra e Kardashianëve u aksesua me një çantë./Shqip/


Lexo lajme interesante

You may also like