Janë 3 Luizë të vegjël

by admin
Spread the love

Bledi Mane është pa diskutim një nga banorët më të komentuar të këtij edicioni të dytë të Big Brother VIP Albania. Gazetari është shumë aktiv brenda shtëpisë, teksa nuk ngurron të hapë edhe debate të shumta me banorët e tjerë.

Së fundmi, në një diskutim me Kristin, Bledi, i cili është në nominim me Ronaldon, Efin dhe Kiarën është shprehur se këta të tre janë ‘3 Luizë të vegjël’. Ndërkaq, Kristi është shprehur se nuk janë në të njëjtin nivel, por janë më pa guxim dhe në një nivel më të ulët se këngëtari.

Pjesë nga biseda:

Kristi: Efi është treguar lojtare e dobët shumë

Bledi: Më ka zhgënjyer

Kristi: Kurse Kiara s’po bën asgjë, rri kot te Luizi

Bledi: Kemi një Luiz, por kanë dashur dhe tre Luizë të vegjël

Kristi: Jo në të njëjtin nivel, i ke në nivel të ulët shumë dhe pa guxim

You may also like