“Iu thashë veç një natë”/ Konkurrentja e “BBVIP” ka kërkuar të dalë jashtë për marrëdhënie s*ksuale?

by admin
Spread the love

Kanë kaluar disa javë që nga fillimi i “Big Brother VIP” dhe tashmë banorët e ndjejnë mungesën e partnerëve që kanë lënë jashtë.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku dëgjohet Arta Kabashi e cila teksapo bisedonte me Vesën dhe Riken iu ka treguar vajzave që i ka kërkuar produksionit që të dalë jashta shtëpive vetëm për një natë.

Mesa duket këngëtarja dëshironte të takonte të dashurin e saj, megjithëse produksioni i ka thënë asaj që mund t’ia sjellën partnerin në shtëpi, megjithëse Arta u shpreh se ata po bënin shaka.

“Iu thashë që kisha pasur dëshirë të dilja veç një natë jashtë. Këta thanë ta sjellim brenda po ndoshta vetëm kanë bërë shaka.”- u shpreh banorja.

You may also like