Ilir Meta tregon prapaskenat e prishjes së “5 qershorit”: Lulush hajde këtu ti hajde se rregullojmë opozitën

by admin
Spread the love

Ish presidenti i vendit, Ilir Meta, ka dalë në një konferencë për mediat dhe sërisht ka sulmuar Lulzim Bashën. Meta ka treguar sesi e mësonte gjatë kohës që ishte president ish kryetarin e PD-së të bënte rolin e opozitës.

“Lulush hajde këtu ti hajde se rregullojmë opozitën. Mos ki merak se e rregulloj unë këtë punë ti thuaj thjesht që unë do jem president. Ti do bëhesh kryeministër. E pastaj shpalli ky doktorin Non Grata dhe pastaj bëhej një teatër këtu që të tjerët frynin sytë se janë shumë pak që fryjnë xhepat”, u shpreh ndër të tjera Ilir Meta.

Lexo lajme interesante

You may also like