‘Hajde ti falim ndonjë lek…’/ Meri dhe ish-futbollisti i Kombëtares tallen keq me Lisin

by admin
Spread the love

Meri Shehu dhe ish-futbollisti i Kombëtares, Klodiani mëngjesin e sotëm kanë vënë në lojë Elvisin.

Astrologia e quajti banorin “krokodil lluce”, fjalë kjo që përdoret për njerëzit që nuk janë shumë të pastër.

Duke qeshur Elvi i tha Merit që është për gjynah, ndërsa Klodiani duke u tallur u shpreh i gatshëm që ti falë lekë.

Meri dhe Klodiani e kanë vënë në lojë gazetarin pasi që në klipin e tij prezantues tregoi se është futur në “BBVIP” me shpresën që të rregullojë edhe dhëmbët.

Pjesë nga biseda:

Meri: E çfarë je ti, krokodil lluce je.

Elvisi: Unë jam llumi i baçit.

Meri: Je për gjynah domethënë.

Elvisi: Pemë thyer jam.

Klodiani: Ti falim ndonjë lek. Ku i kemi lekët?

 

The post ‘Hajde ti falim ndonjë lek…’/ Meri dhe ish-futbollisti i Kombëtares tallen keq me Lisin appeared first on NTV.

You may also like