Gafa e Musso, falënderon të dashurën me një foto nudo dhe bën “mea culpa”

by admin
Spread the love

Juan Musso, portieri i skuadrës së Atalanta, ka tërhequr vëmendjen me një foto të postuar në Instagram. Partnerja e tij, Anna Ariaudo i kishte përgatitur një surprizë pas kthimit nga Argjentina.

Portieri donte ta falënderonte dhe postoi një foto nga dhoma e zbukuaruar prej saj, por në ato momente ai ishte i zhveshur plotësisht.

Musso është tradhtuar nga pasqyra e vendosur në dhomë, që e shfaqtë nudo futbollistin e Serie A. Ai e kapi gabimin dhe e fshiu foton.

Më pas ai hodhi një foto tjetër, këtë herë i veshur, dhe shkruante: “Kjo është foto e saktë. Ditë të mbarë Anna Ariaudo”. E dashura e tij ka postuar foton dhe i kthehet me fjalët: “Jam me fat, të dua shumë”. / oversport.tv

Fotot e postuara nga Musso ne Instagram

Lexo lajme interesante

You may also like