Fjolla Morina provokon fansat në bikini, teksa ekspozon linjat trupore

by admin
Spread the love

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është shumë e komentuar në mediat rozë për pamjen e saj.

Dhe ajo duket se arrin ta ruajë mjaft mirë vëmendjen përmes publikimit të imazheve të ndryshme, shpesh herë me përmbajtje provokuese, në rrjetet sociale.

Një gjë të tillë, Morina e ka bërë në fotografitë e fundit që ka publikuar për ndjekësit e saj të shumtë në InstaStory.

Ajo është shfaqur mjaft provokuese në disa imazhe të publikuara nga një pishinë e brendshme, ku mesa duket ka kaluar pasditen e së premtes.

Fjolla ka treguar fizikun e saj në një paraqitje me bikini të zeza, ndërsa me krnari ka vënë theksin mbi gjoksin dhe të pasmet e saj.

E njëjta ka ekspozuar edhe tatuazhet e shumta të realizuara në trupin e saj, ku në sy veçanërisht ra ai te zona e barkut.

Këngëtarja e hitit “Fb” përndryshe ka kohë që nuk është treguar aktive sa i përket muzikës, kjo pasi gjatë vitit të kaluar ka pasur probleme me ligjin për shkak të arrestimit në kufirin Kosovë-Shqipëri gjatë vitit 2020.


Lexo lajme interesante

You may also like