Ekskluzive/ Vrasje në mes të Athinës, momenti kur iraniani qëllohet me plumb në kokë, TCH siguron pamjet e kamerave të sigurisë

by admin
Spread the love

Një shtetas iranian është qëlluar me një plumb në kokë në rrugën e quajtur “Mihal Voda” në Athinë.

Top Channel ka siguruar videon e momentit të rëndë të regjistruar nga kamerat e sigurisë.

Sipas policisë, çdo gjë ka nisur mbas një sherri mes dy grupeve emigrantesh për kontrollin e aktivitetit kriminal në zonë.

Në një moment njëri prej palës kundërshtare e qëlloi iranianin me një plumb në kokë.

Mësohet se ai ndërroi jetë në spital.

Policia thonë se vendi ku ndodhi krimi është një prej zonave me aktivitet kriminal prej bandave të emigrantëve me ngjyrë, kryesisht atyre iranianë, sirianë, algjerianë dhe tuniznianë.

Hetimet janë marrë përsiper prej departamentit që heton krimet ndaj jetës në drejtorinë e policisë së Atikës.

Në përditësim…


Top Channel

You may also like