Dua Lipa mahnitëse në plazh, shpenzon rreth tre mijë dollarë vetëm në çantë

by admin
Spread the love

Pasi nisi turneun e saj “Future Nostalgia” në Miami, Dua Lipa shijoi pak kohë të lirë në plazh të enjten (10 shkurt) me bikini ngjyrë portokalli dhe minifund të lidhur anash.

Rrobat e banjës të thurura të markës me bazë në Brooklyn, të cilat aktualisht janë të shitura, por që lansohen periodikisht në sasi të kufizuara në internet, më parë ka veshur gjithashtu Bella Hadid, Kylie Jenner, Rihanna dhe Ella Emhoff, duke i bërë ato një produkt mjaft të kërkuar.

Por bikinit nuk ishin i vetmi element i rrallë i pamjes së Lipës, këngëtarja 26-vjeçare e “Levitating” mbante gjithashtu një çantë të kërkuar nga bashkëpunimi Loewe x “Spirited Away”, shkruan PageSix.

Çanta, që fillimisht shitej me pakicë për 2,990 dollarë, por u shit shpejt pas publikimit të koleksionit në janar, përmban fytyrën e heroinës së re të filmit Hayao Miyazaki të vitit 2001, Chihiro.

Lipa gjithashtu kishte veshur një palë vathë Anita Ko me diamante (3300 dollarë), një zinxhir trupi Moya prej ari (448 dollarë) dhe sandale plazhi me platformë nga Coperni (345 dollarë).


Padyshim kjo ishte një mënyrë e duhur që ylli i muzikës të kthente kokat drejt saj.

Ndërkohë, Dua pritet të vazhdoi turneun e saj botëror edhe në qytete e tjera amerikane dhe në të gjithë botën.


Lexo lajme interesante

You may also like