Donaldi pështyn nga kutia Beatrixën: Ik plesht acarues

by admin
Spread the love

Derisa po realizonin provën javore nga “Vëllai i Madh”, ku banorët u sfiduan për të qëndruar brenda kutive dhe ai që del i fundit do të ketë një shpërblim, çifti Donald Beatrix janë nhgacmuar.

Ka qenë këngëtarja e cila po e godiste partnerin nga kutia e saj ku po vazhdonte provën, shkruan “Kosovarja”.

Në ato momente Donaldi i thotë se po e acaron derisa edhe e përshtynë atë.

“Ik atje plesht acarues”, i drejtohet Donaldi, kurse Beatrix reagon duke i thënë se do e paguajë.

Ndryshe, provën e fitoi Arjola Demiri e cila arriti të qëndrojë më gjatë brenda kutisë dhe kjo falë djemëve që u dorëzuan që aktorja tropojane të e fitoi shpërblimin.


Lexo lajme interesante

You may also like