Donaldi jep verdiktin e tij për lidhjen me Borën: I kemi bërë keq njëri- tjetrit

by admin
Spread the love

Teksa është pyetur nga Arbana për historinë e rrëfyer këtë javë, Donaldi ka treguar se ka folur me Borën pak para pjesëmarrjen në ‘Big Brother’. Ai ka shtuar se ka diskutuar dhe për një rikthim të mundshëm, por sipas tij kur diçka mbyllet nuk ka kthim.

“Unë kam hyrë vetëm dhe do dal vetëm”, ka qenë fjalia e Donaldit e cila u kuptua si një premtim i tij ndaj Borës dhe shkaktoi të qeshura mes banorëve.

Në përfundim Donaldi ka treguar se gjërat janë shumë të ndërlikuara dhe se nuk mund të zgjidhen vetëm me një takim.

“Unë e gjykoj që gjatë lidhjes sonë ne i kemi bërë keq njëri- tjetrit”, ka përfunduar Donaldi tregimin e tij./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like