Detaj tepër luksoz i shtëpisë së Harry-t dhe Meghan-it

by admin
Spread the love

Dokumentari i ri në Netflix, Harry & Meghan, ofrojnë një përmbledhje të re të Sussex-ëve, duke treguar gjithashtu mega vilën e tyre: princi dhe Markle jetojnë në Montecito, Kaliforni, së bashku me dy fëmijët e tyre Lilibet dhe Archie. Por çfarë do të kenë vënë re kaq të çuditshme shikuesit?

Le t’i marrim gjërat me radhë dhe të fillojmë nga e para. Tre episodet e para të Harry & Meghan u publikuan në Netflix këtë javë, duke u treguar fansave një pasqyrë të jetës në shtëpinë e tyre.

Me vlerë 11 milionë sterlina, ka 9 dhoma gjumi dhe 19 banja. Vila ka një pishinë, fushë tenisi dhe një kopsht të madh me pamje nga oqeani.

Ndër të tjera, ka edhe një palestër private, një spa, një bodrum vere dhe një bujtinë më vete ku qëndron nëna e Meghan, Doria, kur viziton çiftin dhe nipërit e tyre.

Por detaji që shumëkush ka vënë re është sasia e madhe e divaneve mbi të cilat ulen të dy në episodet e dokumentarit! Ka një ngjyrë kremi përpara një dere dyshe me një kornizë druri të errët me pamje nga oqeani. Në një tjetër klip, Meghan është ulur në një divan tjetër të zbukuruar me jastëkë me vija.

Më pas, Meghan dhe Harry janë ulur në një divan gri në atë që duket të jetë një dhomë ngrënieje. Kolltukët mbi të cilët ulet Lady Sussex janë gjithashtu të shumtë dhe të ndryshëm, disa gri dhe disa në ngjyrë kremi…

Në një pjesë të serialeve të reja dokumentare, shikuesit mund të admirojnë gjithashtu pamjen e mrekullueshme të kopshtit të shtëpisë së Sussex-it ndërsa dielli po perëndon.

Kopshti që mund të shihet pas tyre duket se është lëndina e një fushe golfi, e kompletuar me palma dhe shkurre… një detaj që shumëkujt i kishin munguar!

Lexo lajme interesante

You may also like