Deklaroi se ka bërë s*ks me Ronaldon, modelja latine tërbon “Instagram”-in

by admin
Spread the love

Në “Instagram” regjistron më shumë se 19 milionë fansa dhe konsiderohet si një prej latineve më seksi, po flasim për Daniela Çavezin, e cila vetëm disa muaj më parë bëri deklaratën e bujshme, teksa tha se kishte bërë seks më Kristiano Ronaldon.

Modelja nga Kili, e cila është gjithashtu pjesë e “OnlyFans”, ishte shprehur madje se kishte edhe video nga momentet intime me futbollistin portugez. Ndërkohë, si gjithnjë, 34- vjeçarja mbetet tepër aktive në rrjetet sociale, me foto dhe video “hot”.

PANORAMASPORT.AL

The post Deklaroi se ka bërë s*ks me Ronaldon, modelja latine tërbon “Instagram”-in appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

You may also like