Çifti i famshëm konfirmon fejesën

by admin
Spread the love

Tashmë është zyrtare. Aktorja amerikane Margaret Qualley konfirmoi se është fejuar me këngëtarin Jack Antonoff janë fejuar.

Aktorja amerikane e bëri me dije lajmin përmes disa fotove të ëmbla që ndau në Instagram të martën. “Oh, unë e dua atë”, ka shkruar 27 vjeçarja krahas fotove.

Lajmi për fejesën e çiftit u publikua për herë të parë të hënën, vetëm disa ditë pasi Qualley tregoi një unazë mahnitëse diamanti në Festivalin e Filmit në Kanë 2022. Unaza është vlerësuar se kushton gati 100 000 dollarë. Qualley dhe Antonoff konfirmuan se janë bashkë në gusht 2021.

Asokohe, dyshja e famshme u panë duke u puthur në Neë York. Shtatë muaj më vonë, dyshja morën pjesë së bashku në Critics’ Choice Awards.


Lexo lajme interesante

You may also like