Berlusconi pas dy vjetësh rikthehet në stadium – ja çfarë zbulon

by admin
Spread the love

Silvio Berlusconi është rikthyer për të parë Monzën në stadium dy vjet pas herës së fundit në takimin e Serie C Monza-Lecco që përfundoi 4-0 për bardhekuqtë.

Presidenti i klubit të Monzës u rikthye në stadium për ndeshjen kundër Spal dhe rezultati ishte i njëjtë.

“Do të vij edhe dy të shtunave të ardhshme që do të luajmë kundër dy skuadrave kryesuese”, tha Berlusconi ndërsa u ndal pak edhe në kohën kur ishte president i Milanit. “Me Milanin kisha një zakon.

Para ndeshjeve të rëndësishme shkoja gjithmonë në dhomat e zhveshjes dhe thosha edhe fjalën time të fundit në mënyrë që ata të mund të luanin me zemër. Më pas kthehesha pas ndeshjes për të uruar apo komentuar takimin”.

Lexo lajme interesante

You may also like