Asgjë nuk na pengon të ëndërrojmë për verën dhe e bëmë ç’e bëmë gjetëm edhe syzet që do vëmë

by admin
Spread the love

Syzet e këtij modeli më siguri do t’i shihni shumë shpesh këtë vit. Kim Kardashian ka publikuar disa foto nga plazhi me modelin që deri më tani ishim mësuar t’i shikonim vetëm në dëborë, duke vendosur një trend të ri.

Megjithatë me pak kërkime, do të kuptoni se edhe personazhet e njohur shqiptarë që kanë guxuar gjithmonë me modën, i kanë vënë këto syze. Mes tyre edhe Era Istrefi apo Jonida Maliqi. Për të kuptuar fuqinë e këtij trendi do t’ju duhet të prisni deri në verën e 2022, ndonëse vajzat shqiptare nuk pritën deri atëherë për të guxuar./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like