Adele nis bashkëjetesën me partnerin në rezidencën që bleu nga Sylvestre Stallone

by admin
Spread the love

Adele ka nisur bashkëjetesën me të dashurin e saj, Rich Paul pas më shumë se një viti lidhjeje. Këngëtarja njoftoi me një postim se tashmë ata kanë një shtëpi të re. 34 vjeçarja, ka postuar në Instagram një album fotosh ku të dy duken shumë të dashuruar, ndërsa mbajnë në duar çelësat e shtëpisë së re.

Rezidenca luksoze është plot 18,587 metrash katrorë dhe ka gjashtë dhoma gjumi dhe nëntë tualete, përfshin një suitë master, tre dhoma gjumi të bollshme dhe dy dhoma gjumi për shërbyeset. Ndërtesa kryesore dykatëshe përfshin një dhomë ndenjeje zyrtare e cila ofron pamje nga Rodeo Drive.

Më herët kjo shtëpi qenë pronë e Sylvestre Stallone, i cili e bleu në vitet ’90 dhe e listoi në shitje për 110 milionë dollarë. Kur pa që nuk pati asnjë blerës vendosi që në maj të ulte çmimin deri në 85 milionë dollarë.

Adele zotëronte tre shtëpi në Beverly Hills përpara se të shtonte rezidencën e Stallone në listën e pronave të saj./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like