A po e pëlqen nëna e DJ Dagz Einxhel Skiren për nuse?

by admin
Spread the love

Dj Dagz është nga qyteti i Vushtrisë, ndërkaq një pjesë të jetës së tij bashkë me familjen e ka jetuar larg Kosovës.

Ai, ka rrëfyer edhe në “Big Brother VIP” se ka pasur një jetë jo edhe aq të lehtë, por që ja ka dalë gjjthmonë mbanë.

Në aventurën e tij në “Big Brother VIP”, ai ka krijuar një marrëdhënie me bukuroshen e ekranit, Einxhel Skira, me të cilen lidhja po ecë në rrugë të mirë, shkruan “Kosovarja”.

Einxhel, është një vajzë ekrani mjaftë provokuese, por që vushtriasi po e do ashtu siç është.

E, prindërit a do tia duan Einxhelin tekanjoze dhe që i pëlqen që gjoksin ta mbajë më shumë jashtë?


Lexo lajme interesante

You may also like