Covid 19 i merr jetën berberit shqiptar

Si pasojë e infektimit me Covid-19, dje ka ndërruar jetë i riu nga Deçani, Alban Muslijaj.

Albani vdiq në moshën 38-vjeçare. I ndjeri ishte një ndër frizerët më të mirë në Kosovë.Gjendja me Covid-19 në Kosovë vazhdon të jetë alarmante.

Që nga shfaqja e pandemisë e deri më tani janë raportuar 2.072 raste të vdekjes.

Rrëfimi i 17-vjeçarit nga Prishtina: Dy burra më veshën si femër dhe…

Dy burra, 29-vjeç dhe 37 vjeç, dyshohet se kanë abuzuar seksualisht me një 17-vjeçar nga një fshat i Prishtinës, për Read more

Lazim Destani i shkruan letër Çun Lajçit

Aktori i njohur Çun Lajçi ka disa ditë që po qëndron i shtrirë në spital, konkretisht në repartin e pulmologjisë Read more

Leave a Reply