Rr.ahet keq në mes Tiranës rep.eri kosovar Don Xhoni – VIDEO

Dy reperë të njohur shqiptarë janë përfshirë në një përleshje fizike në Tiranë.

Mësohet se në konflikt janë përfshirë reperët FINEM dhe Don Xhon. Në video e publikuar në media, shihet FINEM duke goditur reperin Don Xhon.

Mësohet se në sherr janë përfshirë reperi Klejdi Dogjani, 22 vjeç nga Tirana si dhe Xhonatan Isufi nga Drenasi në Kosovë.

Sherri midis tyre ka nisur fillimisht në rrjetet sociale dhe më pas është transferuar në rrugë, duke përdorur dhunë.


Leave a Reply