Don Xhoni tregon se çfarë ndodhi me profesoreshën pas këngës

Don Xhoni mbrëmë ishte i ftuar në Prive ku tregoi shumë të pathëna mbi jetën e tij.

Përpos prurjeve muzikore, detajeve mbi këngët e reja e koncertin e parë, Xhonatani komentoi sërish profesoreshën.3

I pyetur se nëse është kontaktuar nga profesoresha pas publikimit të freestyle, Don Xhoni u përgjigj se ajo ka ikur nga Kosova dhe jeton jashtë shtetit tani.

Leave a Reply