FOTO/ Drogë dhe orgji/ Sekretet e jetës së shfrenuar të sheikëve në Londër, 65 mijë paund për një natë me prostitutat

Vdekja e sheiku Khalid Al Qasimi nxori në pah jetën e shthurur të djemve arabë në Londër.

Sipas “The Sun”, miliarderët e “arit të zi” paguajnë deri në 65 mijë paund në natë për të vajzat e Instagramit. Gjithçka është shumë e thjeshtë për të, pasi lekët tërheqin njësoj si flakët.

“Ata thjeshtë japin porosinë. Shohin një vajzë që pëlqejnë dhe më dërgojnë profilin e saj. Është kaq e thjeshtë. Ata i gjejnë vajzat ose nga miqtë e tyre që i kanë rekomanduar, ose marrin ato që njihen për këtë lloj biznesi.

Unë flas me vajzën, i jap çmimin, datën dhe vendndodhjen. Ky biznes po lulëzon. Unë kam njohur një djali që ka paguar edhe 65 mijë paund për të fjetur një natë me një vajzë që kishte njohur në Instgram. Ishte i çmendur pas saj”, rrëfen për “The Sun” ndërmjetësuesi.

Ai ka treguar se përfiton 10 për qind të shumës dhe me të ardhurat që siguron duke gjetur vajza për djemtë arabë, jeton shumë mirë.

Veç kësaj, ia ka rrëfyer se djemtë arabë janë shumë të kujdesshëm që të mos zbulohen, pasi kjo është tabu në vendin e tyre. Ata i marrin vajzat në dhomat dhe shtëpitë e tyre private.

Ndërmjetësuesi vazhon më tej duke thënë se ata nuk përdorin vetëm kokainë por edhe ekstazë që këta djem duan.

“Përzierje me Viagra në këto parti seksi që mund të vazhdojnë për më shumë se 36 orë”.

Është raportuar se vdekja e Sheikh Khalid erdhi pas një orgji me drogë, me stafin në Penthouse të tij Knightsbridge ku trupi i tij u zbulua të hënën në mëngjes.

Policia thuhet se ka gjetur një sasi droge të klasit A, me një burim që thotë: “Ishte dukshëm një parti ku disa të ftuar po merrnin drogë dhe kishin marrëdhënie seksuale.

“Dyshohet se Sheikh Khalid mund të ketë vdekur papritmas si rezultat i marrjes së drogës”.

Nuk ka asnjë sugjerim se gratë në partinë e Sheikh Halidit ishin prostituta.

Babai i Sheikh Khalid është sunduesi i Sharjahut të pasur me naftë, qyteti i tretë më i madh në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Kjo nuk është tragjedia e parë që ka goditur familjen, pasi vëllai më i vjetër Sheikh Khalid, Sheikh Mohammed Bin Sultan Al Qasimi, vdiq nga një mbidozë e heroinës në pasurine e tij familjare në Sussex në vitin 1999. Ai ishte 24 vjeç.

 A fleet of luxury cars parked outside a hotel in Mayfair last year

 Sheikh Mohammed bin Sultan bin Mohammed Al Qasimi, the older brother of Sheikh Khalid, died of a heroin overdose in Sussex in 1999Sheikh Mohammed bin Sultan bin Mohammed Al Qasimi vdiq nga overdoza në vitin 1999 në Londër 24 vjeç

 Martine Vik Magnussen was found under rubble in a block of flats Farouk Abdulhak, the son of billionaire sugar magnate Shaher Abdulhak, fled the country following the death of student Martine Vik Magnussen Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi was found dead in his penthouse home in London on Monday, weeks after he showed his latest collection at London Fashion WeekSheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi vdiq në Londër pas një feste me drogë dhe orgji

Leave a Reply