VIDEO/ Neymar tenton të turpërojë Mahrez me lëvizjen, por shihni si përfundon – Shqip

by admin
Spread the love

Super ndeshja e sotme është ajo mes PSG dhe Manchester City në Champions League. Dy ekipe që kanë investuar dhe marrë lojtarët më të mirë në qarkullim. I përhershmi Neymar kërkon ta bëjë futbollin zbavitës duke turpëruar rivalët. Kështu është tentuar të kalohet Mahrez, por ky i fundit nuk e ka lejuar./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like