“Unë jam bossi ktu”, Tolja e bën deklaratën qesharake në studio – Shqip

by admin
Spread the love
728x90px

19:30 | 13 Tetor 2021

Tolja sot ka pasur fjalën në studio.

Tolja ishte duke debatuar me Azemin si shkak se ai i tha Toles se ajo po e nënvlerëson atë, shkruan lajmi.net.

Konkurrentja iu kthye Azemit se ajo nuk e ka nënvlerësuar atë kurrë dhe se nuk ka nevojë për xhelozira sepse ajo mund të dalë me të gjithë djemtë në takime.

Tolja u shpreh se ajo deri sa të gjej një mashkull që i përshtatet asaj do të bëj takime me djem të ndryshëm.

Azemi i tha se ajo do të kthehej tek ai pasi të kryente takime me djemtë të tjerë, ndërsa kjo e fundit i tha se do të takohet me djemtë e tjerë sepse ajo është “bossi” aty dhe e ka të drejtën e zgjedhjes./Shqip/

ash-ads
Lajme interesante

You may also like