Trixa nxiti dyshimet për një bebe, por vetë Einxhel ç’thotë… – Shqip

by admin
Spread the love

Teksa Einxhel dhe Dagz po shijojnë pushimet në Turqi, Trixa dje ngriti dyshimet se çifti do bëhen prindër.

“He rrusha, DJ Dagz – Einxhel, si kaluat mbrëmë? BEBEEEE BEBEE BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”, shkruante këngëtarja në një postim në Twitter.

Por duket se kjo është thjesht dëshira e Trixës pasi ende nuk kemi diçka konkrete. Këtë lë të kuptohet përgjigja e Einxhelit, e cila i ka komentuar poshtë postimit: “Hahahaha o jetaaaa kerkese te veshtire na keni bere. Avash avash se ka pune punaa”.

“Sigurohu të më telefonosh të parën jeta (kur të vij ajo ditë dmth)”, vazhdon Trixa.

Lexo lajme interesante

You may also like