“Të vendosin pistoletën në kokë”, Koeman: Puna te Barcelona të lë me pasoja mendore!

by admin
Spread the love

Trajneri i Barcelonës, Ronaldo Koeman thekson në një intervistë për “Goodmorning Eredivisie”, se puna si trajner i Barcelonës është shumë stresuese.

Holandezi që drejtoi katalanasit në vitin 2020 deri në vitin 2021, shtoi se te blaugranat ka një presion të jashtëzakonshëm duke u shprehur se është sikur dikush të vendos pistoletën në kokë.

“Të qenurit trajner i Barcelonës i shkakton probleme shëndetit mendor. Është detyra më e vështirë që kam pasur në karrierë, e kam vuajtur shumë sepse kishte presion dhe stres të jashtëzakonshëm. Je gjatë gjithë kohës”, tha ai./ Super Sport


Top Channel

You may also like