Të pasmet e saj “kushtojnë” mbi 20 milion dollarë, por Kim Kardashian dëshiron t’i zvogëlojë ato?! – Shqip

by admin
Spread the love

Rrjetet sociale janë “shashtrisur” pasi fotot e Kim Kardashian gati kanë shkaktuar “tëmet” në internet dhe kjo nuk është hera e  parë.

Me këtë rast, megjithatë, duket sikur prapanica e Kim K është dukshëm më e vogël se dikur.

Thashethemet shpwrthyen një vit më parë se suoermodelja kishte zgjedhur ta bënte prapanicwn e saj më të vogël, por asgjë nuk u konfirmua asnjëherë.

 Tani, pas reagimit të ashpër që u përball me dwshtimin e veshjes ikonë të Marilyn Monroe, duket sikur ajo e ka marrë vendimin.

 Fustani ishte ngjitur për gati pesë milionë dollarë dhe njihej si ai që kishte veshur Monroe kur i këndoi John F. Kennedy-t të famshmen ‘Gëzuar ditëlindjen, zoti President’ në vitin 1962.

Duke u shfaqur në një darkë në Uashington, prapanica e Kardashian u shfaq shumë më e vogël në fustanin e saj elegant argjendi.

Të gjithë e dinë se kush është Kim Kardashian dhe të pasmet e saj janë ikonë.  Madje është vlerësuar ato kushtojne në mbi 20.5 milionë euro.

Por tendencat e fundit me sa duket e kanë shtyrë Kim K-në të zvogëlojë të pasmet e saj, edhe pse i ka fituar kaq shumë para.

Lexo lajme interesante

You may also like