Sytë nga Rihanna, që zgjedh këtë veshje për një takim me të dashurin

by admin
Spread the love

Sa herë Rihanna ka një dalje publike, veshja e këngëtares përkthehet menjëherë në lajm.

Së fundmi ylli i muzikës pop, është fotografuar gjatë fundjavës të cilën e ka shijuar me të dashurin, Asap Rocky, kombinuar me një bluzë “over size” në ngjyrë blu, çizmet ‘Balenciaga’ dhe kapelen sportive.

Me siguri pas këtij momenti nuk do të mungojnë kombinimet brenda një ngjyre si bluja apo e zeza, njëjtë siç erdhi Rihanna.

Këngëtarja u klasifikua vitin e kaluar si një ndër personazhet më të suksesshëm dhe fitimprurës për shkak të linjës së saj ‘Fenty Beauty’./revistawho.com

Lexo lajme interesante

You may also like