“Shpend dështaku, jeni vetë turpi”, Mushkolaj i kundërpërgjigjet Ahmetit

by admin
Spread the love

Analisti Imer Mushkolaj i është kundërpërgjigjur kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti. Ky i funditka reaguar pasi Mushkolaj e ftoi atë të bëhet analist.

Ahmeti përmes një cicërime në Tëitter tha se Mushkolaj pikën më të lartë të karrierës së tij që është analist në TV, e sheh si pikët më të ulët për Ahmetin, ndërsa Mushkolaj e quajti atë ‘Shpend dështak’.

“Shpend dështaku, sinonim i dembelizmit dhe papërgjegjësisë, paska gjetë kohë me u marrë me mu. Unë i bona nder, tu i propozu me u marrë me analiza politike, masi ka dështu n’politikë, edhe pse jam i bindun që kish dështu edhe aty”, shkroi Mushkolaj në Facebook.

Madje shtoi se njerëzit si Ahmeti nuk kanë turp.

“Po të isha n’vend të tij, m’kish ardhë turp me folë. Po njerëzit si ky nuk kanë turp. Janë vetë turpi”.

Lexo lajme interesante

You may also like