SHBA – Biden njofton rreth 500 sanksione të reja ndaj Rusisë

by admin
Spread the loveUASHINGTON, 23 shkurt /ATSH-DPA/ – Presidenti i SHBA Joe Biden njoftoi më shumë se 500 sanksione të reja ndaj Rusisë, si kundërpërgjigje ndaj vdekjes së politikanit të opozitës ruse, Alexei Navalny dhe një ditë para përvjetorit të dytë të fillimit të luftës në Ukrainë./ (vijon) a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.


Artikulli paraprakKuvendi zhvillon aktivitetin e Klubit të Parlamentarëve të Rinj
Artikulli tjetërKumbaro: Pyetësor për hartimin e strategjisë së turizmit 2024-2030


You may also like