“Sex and the city”, si dhuratë Krishtlindjesh. Seritë e reja shfaqen në dhjetor

by admin
Spread the love

“Sex and the City” do të mbërthejë publikun pas ekranit në dhjetor, konfirmon HBO.

Seritë origjinale tregojnë jetët e katër grave të Nju Jorkut, mes karrierës dhe lidhjeve sentimentale në fund të viteve 90-të dhe fillim të mijëvjeçarit të ri.
Rikthimi pas kaq shumë vitesh i serive të reja, “And Just Like That” do të jetë premierë në SHBA në dhjetor në HBO Max

Ndërsa data e shfaqjes së filmit në Britani ende nuk është konfirmuar.
Seritë, nga Michael Patrick King, do të shfaqin sërish Carrie, Miranda (Cynthia Nixon) dhe Charlotte (Kristin Davis) të cilat pas ribashkimit navigojnë në jetën dhe miqësinë e tyre në të 50-at./revistawho.com

Lajme interesante

You may also like