Rihanna pozon me të brendshme provokuese – Shqip

by admin
Spread the love

21:32 | 18 Dhjetor 2021

Ajo pozoi me një pale sytjena jeshile të errët të ngjashme nga marka e saj e të brendshmeve Savage x Fenty.

Në imazhet, ajo mund të shihet duke pozuar në majë të një qilimi të zhveshur ndërsa e gjunjëzuar ndërsa shkrepi një vështrim të zjarrtë në kamerë, transmeton lajmi.net.

Në një tjetër imazh nga afër, ajo mund të shihet teksa shkëlqen nga kamera me një buzëqeshje dinake, përpara se të hedhë krahët në ajër.

Ajo stiloi flokët e saj të gjatë me gërsheta dhe shfaqi pjesën e saj të tonifikuar në mes, si dhe disa nga tatuazhet duke përfshirë hapjen e krahëve të perëndeshës egjiptiane Isis në gjoks.

Për më tepër, e dashura e reperit A$AP Rocky tregoi copën e bojës fisnore të dorës së saj, për të cilën ajo më parë tha se “përfaqëson forcën dhe dashurinë”./Shqip/

Lexo lajme interesante

You may also like