Qendra estetike e demaskon Bora Zemanin, ja nxjerr në shesh oeracionet dhe ndërhyrjet

by admin
Spread the love

Bora Zemani sapo ka mbushur 30 vjeç, ndërkohë që është nënë beqare e një djali, lidhjen me të cilin e ka shumë të fortë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo, ka shkëlqyer në ndejën e ditëlindjes, ku kishte shumë të ftuar VIP, e ku kanë kënduar djemtë e “Thee Dots”.

Bora ka shkëlqyer e tëra, ndërkohë që ndryshimet në pamjen e saj janë mëse të dukshme. Vetë bukuroshja thotë se nuk ka bërë asnjëherë botox, por një qendër estetike e quantur “Adora” e demanton këtë gjë.

Prezantuesja prej disa sezonesh e drejton programin shumë të shikuar “Përputhen”, i cili së fundi ka pasur disa edicione mjaftë të nxehta.


Lexo lajme interesante

You may also like