Publikohen formacionet zyrtare për Partizani-Skënderbeu dhe Teuta-Vllaznia

by admin
Spread the love

Në orën 16:45 do të startojnë edhe dy ndeshjet e mbetura të javës së 29-të të Kategorisë Superiore në Shqipëri. Partizani do të përballet kundër Skënderbeut me objektivin e vetëm për të arritur një vend në kupat e Europës.

Sfida tjetër është ajo midis Teutës dhe Vllaznisë. Për sa i përket të dyja takimeve, trajnerët e skuadrave kanë publikuar edhe formacionet zyrtare për sa i përket këtyre ndeshjeve.

Formacionet zyrtare: PARTIZANI-SKËNDERBEU

Partizani:Hoxha, Marku, Bitri, Belica, Hadroj, Mala, Rrapaj, Matondo, Cara, Skuka, Junior

Skënderbeu: Rexhepi, Frashëri, Shehi, Sadriu, Zguro, Dwumfour, Moraes, Jean Victor, Mara, Pusi, Berisha

FORMACIONET ZYRTARE: TEUTA-VLLAZNIA

Teuta: Qirko, Todorovski, Ivanovic, Jazxhi, Kotobelli, Aleksi, Beqja, L.Vila, E.Vila, Hyka, Hebaj

Vllaznia: Zogovic, Kruja, Gurishta, Adili, Hakaj, Krymi, Jonuzi, Hoxhaj, Latifi, Aralica, Djurdjevic

/oversport.tv

Lexo lajme interesante

You may also like